Justyna Jędrzejowska

Justyna Jędrzejowska

Członek Zarządu Stowarzyszenia

Mam na imię Justyna. Z Sierściuchami jestem od początków działalności, kiedy postanowiłam zapytać Ewę i Dominikę : Czemu nie organizujecie bazarków ? Oprócz miłości do zwierzaków zajmuję się między innymi organizacją bazarków, pikników i innych wydarzeń, które wspomagają finansowo nasze Stowarzyszenie. Prywatnie jestem psią mamą buldożka Karmela, przez którego serce do zwierząt mocno zabiło Przytul Sierściucha to piękne miejsce, kochający zwierzęta, wspaniali ludzie oraz przystań, w której warto się zatrzymać. Dołącz do nas, bo POMAGANIE JEST FAJNE 🐾❤

Dominika Bałuk-Cienkosz

Dominika Bałuk-Cienkosz

Pani Prezes Stowarzyszenia

Kobieta o wielkiej mocy nie tylko przerobowej, ale i stwórczej. Nawet, gdy czegoś nie ma, toza chwilę już jest. To osoba, dla której KAŻDE zwierzę jest ważne i żadnego nie zostawi bez pomocy. Niezwykle cierpliwa i wyrozumiała.


Prywatnie jest nauczycielem w szkole, posiada dwoje dorosłych dzieci i bardzo

wyrozumiałego męża, a także dwa psiaki; Emira i Mię i dwa koty; Lunę bez 1 oczka i Carboona (wszystkie czarne i mimo przesądów super kochane), ale zawsze w pod jej dachem są bezdomniaki – i koty i psy

Ewa Zabieglińska

Ewa Zabieglińska

Członek Zarządu Stowarzyszenia

Na pozór spokojna i zrównoważona, nieco niepozorna kobieta o wielkim charcie ducha.
Bardzo przejmuje się każdym zwierzakiem i każdemu uchyliłaby nieba. Wszystkiego pilnuje,
dba o to, by nie zapomnieć o profilaktyce i dopilnować terminy.

 

Ewa jest psim behawiorystą, zawsze znajdzie czas, by pomóc tym zwierzakom, które się boją, które nie ufają ludziom i ich nie rozumieją.
Prywatnie Ewa jest analitykiem, który musi dopilnować swojego zespołu i terminów. Posiada cierpliwego i wyrozumiałego męża, dwa psie staruszki i całe stado kotków (wszystkie z adopcji), a także kilka uroczych kurek. W jej domu, pod opieka, jest praktycznie zawsze co najmniej kilka bezdomniaków.