KOTEK GARDENEK

KOTEK GARDENEK

  • Gender: Samiec
  • Age: 1+ rok, 4 kg,
  • Breed: Europejska
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Gardenku kilka zdań

Przedstawiamy Gardenka – wyjątkowego kotka, który trafił pod naszą opiekę ciężko chory.

Zdiagnozowano u niego, kiedyś nieuleczalną chorobę – wirusowe zapalenie otrzewnej (FIP).

Usłyszeliśmy, że to choroba śmiertelna, że Garden nie ma szans, ale postanowiliśmy, że spróbujemy go uratować tym bardziej, że znalazła się osoba, która podarowała nam lek.

Leczenie Gardenka trwało blisko 4 miesiące. Obecnie jest zdrowy, w bardzo dobrej formie, wróciła w nim energia i radość życia.

Gardenek, choć wiele wycierpiał, to nadal kotek młodziutki; obecnie ma około 8-9 miesięcy, jest dorodnym mruczkiem, waży około 4 kg.

To wielka, mięciutka kuleczka, która czeka na najlepszy, troskliwy i kochający dom.

Gardenek wiele wycierpiał. Teraz czeka na troskliwy i kochający, najlepszy dom.

 

Kotek ma komplet szczepień, jest kompleksowo odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Testy FIV/FeLV – ujemne.

Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść. Gardenek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując Gardenka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z kotkiem (zapraszamy do nas), dowieziemy kotka do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 606746699 – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Zdjęcia Gardenka

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.