STAŚ DOCZEKAŁ SIĘ DOMU <3

Przedstawiamy Stasia – pięknego, dorodnego, 2-3-letniego kotka, który w 2022 roku trafił pod naszą opiekę.

Kotek nie ma szczęścia i jako jeden z nielicznych spędził u nas całą jesień, zimę i spędza wiosnę, a jest zwierzakiem, który BARDZO potrzebuje opiekuna, towarzystwa, pogłaskania i zabawy.

Pomimo, iż spędzamy z naszymi podopiecznymi kilka godzin dziennie, nie wystarcza czasu na zabawę z każdym zwierzakiem, a Staś jest trochę jak piesek i towarzystwo ludzi to dla niego coś b. potrzebnego.
Kociak jest w świetnej kondycji, odkarmiony, piękny, o lśniącej okrywie. Ma malutkie ciemne pręgi na burym futerku, jest czyściochem, pięknie pielęgnuje swoje futerko.
Kotek jest miły i kontaktowy. Lubi głaskanie choć nie lubi, gdy się mu dokucza, mruczy na kolanach opiekuna.

Staś nie przepada za kocurami, z kotką się raczej dogada, do kociąt jest cierpliwy, choć my sami szukamy dla niego domu, gdzie będzie numerem 1.
To bystry, piękny, zielonooki przystojniak o długich wąsach czeka na towarzyski dom.
Prosimy o szansę dla Stasieńka.
Kotek ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Testy FIV/FeLV – ujemne.
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść. Staś szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując Stasia obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z kotkiem (zapraszamy oczywiście także do nas), dowieziemy kotka do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 606746699 – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. Dominika, 604172659 – Ewa