Poszukujemy domu dla super przystojnego kotka – Sanka, który trafił do nas ze złamaną łapką. Od 2,5 miesiąca kiciuś przechodzi rekonwalescencję, jest szansa, że w przyszłym tygodniu (około 15.06), w końcu usunięte u niego zostaną z łapki gwoździe i kotek będzie mógł wesoło hasać z innymi mruczkami.

Sanek jest młodziutki – obecnie ma około 7-8 miesięcy, to jeszcze kocie dziecko skazane na cierpienie przez nieodpowiedzialność opiekuna.

Sanek, pomimo tego, co wycierpiał, jest SUPER GRZECZNYM kotem. Pozwala na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, jest cierpliwy i kochany.

Sanek ma wspaniałe usposobienie. Jest nienachalny w kontakcie z ludźmi, akceptuje inne koty, jest fajnym kocim przyjacielem. Bardzo prosimy o dobry dom dla Sanka.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany/wysterylizowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV – u Agatki są one ujemne. Kastracja Sana odbędzie się w dniu wyjęcia gwoździ.
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Dla Sana szukamy wyłącznie domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: Ewa – 604172659  – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.