MIKUŚ

MIKUŚ - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 1 roku, 10 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Super inteligentny piesek.

Przedstawiamy Mikusia – młodego, bardzo inteligentnego, bystrego psiaka, który trafił pod nasz dach wczesną wiosną.

Piesek błąkał się po ulicach, podchodził do ludzi, zaczepiał ich. Prawdopodobnie szukał jedzenia.

Mikuś jest pieskiem, który potrzebuje człowieka, z którym będzie mógł jeździć na wędrówki, uczyć się sztuczek, bawić i wygłupiać.

To piesek o ogromnym potencjale szkoleniowym, który nie lubi nudy i bezczynności.

Mikuś nie lubi, gdy jego opiekun na spacerze spędza czas na telefonie. To piesek, który potrzebuje w tym czasie człowieka dla siebie – do wędrówki i zabawy.

Mikuś jest młodziutkim zwierzakiem; ma nieco ponad 1 rok, waży 10 kg, to jego właściwa masa ciała.

Piesek jest odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony, zabezpieczony przed kleszczami i pchłami, a także wykastrowany.

Mikuś ładnie chodzi na smyczy, dogada się z innymi pieskami (szczególnie dziewczynkami), ale musi mieć kilka chwil na adaptację.

Bardzo prosimy o dobry, świadomy potrzeb psa, aktywny dom dla Mikusia.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.