YODA – MA DOM

YODA - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat
  • Breed: Terrier niemiecki szorstkowłosy
  • Przyjazny dla dzieci
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Historia Yody

Yoda to dojrzały, około 9-10-letni psiak, który rok temu (25.08.2022 roku) znaleziony został w lesie.

Piesek był przywiązany do drzewa, nikt go nie szukał i nikt się po niego nie zgłosił.

Yoda miał koszmarne kłopoty z sierścią i skórą. Bardzo się drapał. Obecnie skóra jest w dobrej kondycji, zdrowa.

Yoda jest typowym przedstawicielem swojej rasy: jako terier niemiecki pogoniłby kota, na spacerze chętnie wkłada nosek w kretowiska, a za szczurkami podąża tak wytrwale, że żaden mu nie umknie.

Yoda jest grzecznym zwierzakiem i nie jest tak hałaśliwy, jak teriery potrafią być. 

Nie kłóci się z kumplami zza krat, ale jako, że terierem jest, szukamy dla niego domu bez innych zwierząt lub domu mającego doświadczenie w łączeniu zwierząt.

Yoda lubi spacery z wolontariuszami, bardzo ładnie się podczas spacerków zachowuje.

Piesek nie ciągnie na smyczy jak oszalały choć lubi żwawe przechadzki.

 

Yoda ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. 

 

Ze względu na skórę i skłonności do alergii Yoda przyjmuje Calcort oraz Karsivan/Canergy. Podajemy mu też suplementy wspomagające pracę wątroby. Jest pod stałą opieką lekarza weterynarii.

Prosiumy o dom dla Yodusia. Spędził u nas już rok. Nie ma szczęścia w adopcji.

Mamy nadzieję, że przełamie złą passę i będzie mieć swoją własną, troskliwą rodzinę.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.