STRZAŁKA od 05.03.2024 do 12.03.2024

STRZAŁKA MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 12 lat, 7 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Przyjazny do kotów
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Strzałeczce

Strzałka został podopiecznym Stowarzyszenia Przytul Sierściucha w wyniku interwencji. To psi senior, który całe życie spędził na grubym łańcuchu, w nieocieplanej i dziurawej budzie. Pomimo próśb oraz podpisanych zobowiązań poprzedni właściciele nie byli w stanie poprawić warunków życia małego Strzałki.

Strzałka to psi senior w wieku ok. 12 lat. Jak na swój wiek jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej.

Jest bardzo małym pieskiem, o krótkiej sierści. Ma bardzo dużo uroku i czaru. Potrafi złapać za serce nie jedną dziewczynę.

Strzałka jest bardzo przyjazny, jak tylko zobaczy człowieka radośnie merda ogonkiem i czeka na głaskanie i przytulaski. Lubi spędzać czas z człowiekiem, chętnie asystuje przy codziennych czynnościach, ale też potrafi zająć się sam sobą. Z zaciekawieniem węszy w trawie🌱🌱 w poszukiwaniu nowych zapachów. Strzałka pomimo swojego gęstego futerka dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest bardzo mało wymagający: dobre jedzenie, przytulanie, kanapa i spacerek, a w zamian odwdzięczy się wiernością❤️ i miłością.

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip.

Strzałka jest zdrowym psim seniorem.

Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Strzałki, który będzie fantastycznym psim przyjacielem.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od 05 marca 2024 do 12 marca 2024 roku.
Obecnie jest w domu tymczasowym, w którym, mamy nadzieję, zostanie już na zawsze <3.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.