SNAJPEREK

SNAJPEREK - Ma dom <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 3-4 lata, 8-9 kg,
  • Breed: Mieszaniec sznaucera
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Wesolutki mały czarny szorstkowłosy piesek

Przedstawiamy Snajperka – kochaniutkiego pieska, który trafił do nas w wyniku interwencji.

Piesek trzymany był w złych warunkach. W lecie nie miał dostępu do wody pomimo, iż temperatura na zewnątrz przekraczała w cieniu 30 stopni.

Piesek egzystował na polu bez możliwości schronienia, nikt nie przejmował się jego kondycją i potrzebami.

Obecnie Snajperek jest u nas, czuje się bardzo dobrze, szybko nawiązał pozytywne relacje z opiekunami oraz wolontariuszami.

To bardzo wesolutki mały czarny szorstkowłosy piesek, który potrzebuje aktywnego domu i ludzi lubiących spacery, wspólną zabawę i towarzystwo człowieka na co dzień.

Snajperek jest bardzo bystrym pieskiem. 

Świetnie reaguje na inne psy, jest pozytywnie skierowany do wszystkich, którzy go odwiedzają.

To czyściutki, miły, piękny mały piesek, który czeka w Przystani na nowy dom.

Snajperek ma około 3-4 lat, waży około 9 kg, większy nie będzie.

 

Piesek ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest odrobaczony i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  

Kilka dni temu został wykastrowany. Snajper posiada swój osobisty mikroczip.

To zdrowy, piękny, wesolutki mały czarny szorstkowłosy piesek, który jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dobry dom dla Snajperka.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.