SALA

SALA

  • Gender: Samica
  • Age: 1,5 roku, ok. 7 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do dzieci
  • Przyjazna do innych psów
  • Przyjazna do kotów
  • Wysterylizowana

O mnie

Sala mieszkała w mieszkaniu wraz ze swoim opiekunem, który niestety musiał nagle wyjechać i niestety nie mógł zabrać jej ze sobą. Sala została sama w mieszkaniu. Czujni sąsiedzi zgłosili zaistniałą sytuację i tak Sala trafiła pod opiekę Stowarzyszenia Przytul Sierściucha i szuka nowego domu.

Sala jest bardzo małą, drobną i delikatną suczką, waga ok. 7 kg. Ma długą sierść w brązowych kolorach z lekka domieszką czarnego. Na żywo jest po prostu śliczna i urocza.

Na początku pobytu w Przytul Sierściucha Sala była wystraszona i zdezorientowana. Dużo zmian zaszło w jej życiu. Mieszkała w mieszkaniu w towarzystwie jednego opiekuna. Teraz ma bardzo dużo cioć i wujków. Kontakt z dużą ilością wolontariuszy spowodował, że Sala zaczęła się szybko otwierać i uczy się nowych rzeczy. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerach zachowuję się grzecznie. W stowarzyszeniu wychodzi co najmniej na dwa spacery dziennie. Poznaje świat na nowo. Obecnie Sala jest wesołą i grzeczną sunią. Uwielbia towarzystwo człowieka, na jego widok radośnie merda ogonem, skacze z radości, rozdaje całusy i domaga się głaskania. Do pełni szczęścia potrzebny jej tylko dobry dom i kochający człowiek.

 

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczana i zabezpieczona przed pchłami i kleszczami.  Została wysterylizowana i ma swój osobisty mikroczip.

Sala jest zdrowa. Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Sali, która będzie fantastyczną psią przyjaciółką dla całej rodziny.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od 03 luty 2024 do 15 marca 2024.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.