RUDZIK

RUDZIK MA DOM Z CEZARKIEM! <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat, około 20 kg,
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Rudzik z zamkniętego schroniska

Przedstawiamy psiaka o imieniu Rudzik, który trafił do nas ze zlikwidowanego schroniska w Wojtyszkach.

Piesek spędził tam wiele lat. Raczej nie był wypuszczany na spacery. Egzystował w kojcu, nikt nawet nie wiedział o jego istnieniu.

Rudzik trafił do nas otyły. Na pewno nie był żywiony dobrej jakości karmą. Obecnie dostaje pożywienie dostosowane do jego wieku i kondycji i jego forma znacznie się poprawiła.

Rudzik to piesek starszy; ma powyżej 10 lat, waży około 20 kg, to jego właściwa masa ciała. 

Nasz podopieczny lubi spacery i towarzystwo wolontariuszy; 2 razy dziennie wychodzi poza naszą psią Przystań, 

cieszy się możliwością ruchu i przebywania blisko ludzi. 

Rudzik ma w swoim boksie psiego towarzysza z Wojtyszek. Razem, od przyjazdu do nas, czekają na rodzinę, która ofiaruje im dom i zaakceptuje takimi, jakimi są.

Rudzik jest łasuchem; widząc psie ciacho, czy dobrą karmę zapomina o wszystkim, co złe, a jego ogonek zaczyna cieszyć się i pokazywać psią radość. 

Rudzik ma aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  

Jest wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. 

Rudzik uwielbia smaczki i gryzaki.

Piesio jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dobry i troskliwy dom dla Rudzika. Być może nie zostało mu już wiele lat życia, ale mamy nadzieję, że ten czas, który mu pozostał spędzi w dobrym, troskliwym i kochającym domu.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od 04.04.2023 do 05.03.2024.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.