MARLEY

MARLEY - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 5-6 lat
  • Breed: Mieszaniec owczarka podhalańskiego/golden retivera
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Marleyu

Marley to wspaniały, piękny, duży i dorodny psiak w wieku 5, może 6 lat. 

Trafił do nas wczesną wiosną, był kompletnie zdezorientowany i zagubiony.

Jak każdy duży psiak robił na nas wrażenie, ale szybko przekonaliśmy się, że to cudowny, super miły, kochany i towarzyski zwierzak.

Marley waży obecnie ponad 40 kg, z wyglądu przypomina rasę owczarek podhalański lub golden retriver. Bardzo prawdopodobne, że jest mieszańcem tych dwóch ras.

Marley doskonale dogaduje się z innymi psami, jest psem cierpliwym, także podczas zabiegów weterynaryjnych. To duży, dostojny, piękny piesek, który bardzo potrzebuje ludzkiego towarzystwa każdego dnia.

Marley uwielbia wodę; wycieczka nad rzekę to dla niego ogromna atrakcja.

Przebywanie w dużej grupie zwierząt to dla tego puchatego pieszczocha spory stres. Bardzo zależy nam, by jak najszybciej znalazł swoją rodzinę.

Prosimy o dom dla Marleya.

Wszystkie zwierzaki będące pod naszą opieką (także Marley) przed adopcją są odrobaczane, szczepione, czipowane i kastrowane. Marley ma wszystkie te zabiegi za sobą.

Zwierzaki chore są pod opieką lekarza weterynarii. 

Nie zatajamy informacji o chorobach i przypadłościach naszych podopiecznych. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

 
Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.