MALUTKA KOTKA DIABEŁKA- REZERWACJA – DOM 04.12.2023

MALUTKA KOTKA DIABEŁKA - rezerwacja - MA DOM <3

  • Gender: Samica
  • Age: 2 miesiące, < 1 kg
  • Breed: Europejska
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do dzieci
  • Przyjazna do innych psów
  • Przyjazna do kotów

Diabełka - cudowne maleństwo

Poszukujemy domu dla trzech maluszków – Diałełki (buro-białej), Pysia (burego kotka z białym pyszczkiem) oraz Pączusia (najbardziej pulchnego z trójki rodzeństwa), które wraz z resztą rodzeństwa trafiły pod naszą opiekę.

Kotki żyły w stodole, ale nie było to dla nich bezpieczne miejsce. Dwa z maluszków straciły łapki, jeden z nich przypłacił to życiem, ale szczęśliwie resztę udało się ocalić.

Kiciusie trafiły do nas mając około 3 tygodnie – były wątłe, bardzo zarobaczone, niedożywione i wycieńczone.

Zajęłyśmy się nimi najlepiej, jak potrafiłyśmy.

Mama nie zajmowała się kociętami, opieka spadła na ludzi. 

W tej chwili kociaki są już zabezpieczone i gotowe do adopcji. To bardzo miłe, kochane, urocze maluszki, które czekają na u nas na troskliwy i kochający dom.

Kociaki rosną jak na drożdżach, czują się bardzo dobrze, mają przeprowadzoną staranną profilaktykę przeciwpasożytniczą i wirusową.

W końcu możemy szukać im domów.

Bardzo prosimy – dajcie dom Diebałce, Pysiorkowi i Pączusiowi

Zasługują na kochający, troskliwy i wyjątkowy dom.

Cała szóstka kociąt trafiła do nas 02.09.2023 r. z gminy Wiśniowa. 

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i jeśli jeszcze nie jest, to po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowany. 

Każdy kotek ma wykonane testy FIV/FeLV – u naszych małych owocków są one ujemne. Nie są chore.


Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Dla kociaków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO! Wystarczająco dużo zła już je spotkało.
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. 

Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.
Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

www.przytulsiersciucha.pl 

Kontakt w sprawie adopcji: 606 746 699 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.