LUNA – LUNIA – rezerwacja – DOM

LUNA - LUNIA - rezerwacja - MA DOM <3

  • Gender: Samica
  • Age: 5-6 lat
  • Breed: Mieszaniec
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do dzieci
  • Przyjazna do innych psów
  • Wysterylizowana

O Luneczce kilka zdań

Poszukujemy domu dla Luni = Luneczki, która dwa miesiące temu trafiła pod naszą opiekę.

Od dłuższego czasu rodzina, a także sąsiedzi właściciela starali się znaleźć dla Luneczki schronienie.

Od dnia, gdy najbliższa rodzina właściciela Luni wyprowadziła się, ten zaczął się na niej wyżywać, nie dawał jej jeść, traktował ją bardzo źle.

Luneczka jest suczką dorosłą; ma około 5-6 lat, waży niecałe 20 kg, to w tej chwili jej właściwa masa ciała. 

Sunieczka, mimo tego, co przeżyła, nadal bardzo lubi i cieszy się na widok człowieka, jest niezwykle przyjazna i towarzyska.

Luneczka dogaduje się z innymi pieskami, nie powinna w nowym domu sprawiać żadnych problemów.

Do jesieni 2023 r. Lunia mieszkała w domu z dziećmi, wewnątrz. 

Zachowuje czystość, nie jest typem psa – niszczyciela.

Luneczka jest bystrym zwierzakiem. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, dogaduje się z psami. 

Z całą pewnością będzie super wdzięczna za jeszcze jedną szansę.

 

Lunia ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczana i zabezpieczona przed pchłami i kleszczami.  Została wysterylizowana i ma swój osobisty mikroczip. Nie jest szczególnie wybredna w jedzeniu, szybko się uczy, a podczas szkolenia super reaguje na maczki i gryzaki.

Jest zdrowa. Jest epod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Lunii. Zło, które ją spotkało już za nią. Teraz czas na prawdziwą, troskliwą, kochającą rodzinę.

www.przytulsiersciucha.pl

Lunia trafiła do nas dnia 29.09.2023 r. z gminy Dobczyce.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.