LARY

LARY

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Larusiu

Lary to starszy, ponad 10-letni, pogodny, wesoły, ale grzeczny psiak niewielkich rozmiarów.

Piesek waży około 10 kg, jest malutkim zwierzaczkiem, choć na zdjęciach wygląda na większego.

Piesek dogaduje się z innymi psami, jest cichym, czystym, niekłopotliwym zwierzakiem z wyjątkiem tylko jednej rzeczy:

Laruś ma nos jak u psiaków myśliwskich (na pewno jest mieszańcem psa tej rasy), i trzeba go pilnować, bo może mieć tendencję do ucieczek.

Być może do dwóch miesięcy zachowania ucieczkowe się wyciszą wraz z obniżeniem się po kastracji poziomu testosteronu, ale na efekt musimy jeszcze trochę poczekać.

Laruś ma tak powalające spojrzenie, że nie sposób się w nim nie zakochać. Fantastyczny maluch!

Lary pięknie chodzi na smyczy, dogaduję się z psami. 

W tej chwili ma około 10-12 lat, waży < 10 kg.

 

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  

Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. 

Nie jest szczególnie wybrednym psem, ładnie zjada swoje posiłki.

Jestem zdrowym psem. Jestem pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dobry dom dla Larusia.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.