KOTKA TRIXIE

KOTKA TRIXIE - MA DOM <3

  • Gender: Samica
  • Age: 1,5 roku, 3,5 kg
  • Breed: Europejska
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do dzieci
  • Przyjazna do kotów
  • Wysterylizowana

Kochaniutka delikatna trójkolorowa kicia

Przedstawiamy Trixie – prześliczną, młodziutką koteczkę, która trafiła do naszego Stowarzyszenia.

Kotka błąkała się bez opieki, nikt jej niestety nie szukał.

Obecnie Trixie jest u nas i szukamy dla niej nowej rodziny.

Trixie to dojrzała koteczka; ma około 5-6 lat, jest w dobrej kondycji, waży niespełna 3,5 kg.

Koteczka w naszym kocim zakątku nie jest szczęśliwa.

Pomimo, iż staramy się jej zapewnić jak najwięcej uwagi i opieki, to w kociarni, w dużej ilości kotków, nie czuje się komfortowo i jest bardzo przygnębiona.

Nasza piękna trójkolorowa kicia jest wspaniałą, delikatną, cierpliwą dziewczynką.

Bez problemu pozwala na wykonywanie u siebie zabiegów profilaktycznych i mimo, że tego nie lubi to nie złości się, nie drapie i nie gryzie.

Trixie dobrze reaguje na inne kotki. Może zamieszkać w miejscu, gdzie jest już jeden kotek, ale zdecydowanie lepiej będzie się czuła w domu z niedużą ilością zwierząt.

Trisie jest czystą koteczką, korzysta z kuwety, nie rozrabia. Ma piękne, lśniące, zadbane futerko. Jest piękna. Kolory jej sierści to biel, pomarańcz i czerń. Kicia jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.

Bardzo prosimy o dobry,  spokojny, troskliwy i kochający dom dla Trixie.

Kicia ma komplet szczepień, jest zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi. 

Została wysterylizowana.

Trixie trafiła do nas w 06.2023 r.

prosimy o dom.

www.przytulsiersciucha.pl

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i jeśli to tylko możliwe to wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV.
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych podopiecznych szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 lub 604-172-659 – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. 

Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.