KOTKA RYSIA

KOTKA RYSIA - MA DOM <3

  • Gender: Samica
  • Age: 1,5 roku, 3,5
  • Breed: Europejska
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do dzieci
  • Przyjazna do kotów
  • Wysterylizowana

Przepiękna pręgowana kicia Rysia do adopcji

Przedstawiamy Rysię – prześliczną, młodziutką burą pręgowaną koteczkę, która trafiła pod nasze skrzydła prawdopodobnie niedługo po tym, jak odkarmiła swoje kocięta.

Rysia w tej chwili ma poniżej 2 lat, jest dość drobnej budowy koteczką, waży niespełna 3,5 kg i raczej większa już nie będzie. 

Nasza bura podopieczna jest wspaniałą, bardzo wesołą, dość energiczną i troszkę wszędobylską koteczką, która przy powitaniu chodzi za człowiekiem, przystaje, siada i przygląda się opiekunom, czekając także na pogłaskanie za uchem czy po brzuchu.

Rysia to taki nasz koto-piesek. Nie jest typem leniwca, a raczej kotką skorą do zabawy wędką, piłeczką, czy myszką.

To bardzo przyjazna dziewczynka, która czeka u nas na troskliwy i kochający dom.

Rysia dogaduje się z innymi kotkami, ale nie da sobie wejść na głowę. Potrafi stawiać granice.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Rysi.

Nasza piękna podopieczna ma komplet szczepień, jest zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi. 

Została wysterylizowana i ma swój indywidualny mikroczip.

Bardzo prosimy o dom dla Rysi. Jest gotowa do adopcji i czeka na nowy, dobry dom.

Rysia trafiła do nas dnia 11.08.2023 r. z gminy Myślenice, miejscowość Droginia.

www.przytulsiersciucha.pl

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i jeśli to tylko możliwe to wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV.
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych podopiecznych szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 lub 604-172-659 – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. 

Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.08

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.