KOTKA IGUSIA – ODESZŁA

KOTKA IGUSIA - ODESZŁA OD NAS [*]

  • Gender: Samica
  • Age: 14-16 lat, 2,5 kg,
  • Breed: Europejska
  • Dom bez małych dzieci
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wysterylizowana

Piękna trójkolorowa kotka prosi o dom.

Poszukujemy domu dla Igusi – kociej staruszki, która zimą trafiła pod naszą opiekę.

Gdy przywieziono ją do nas natychmiast trafiła pod opiekę lekarzy weterynarii; była cała w sadzy, jej okrywa była zlepiona, oczy w fatalnym stanie, była tak chuda, że aż ciężko było ją trzymać na rękach.

Igusia dosłownie przedstawiała obraz nędzy i rozpaczy w maleńkim, wiekowym kocim ciele.

Minęły tygodnie zanim wróciła do formy, ale obecnie jej kondycja jest niezła.

Kotka chętnie je, niesamowicie chętnie przytula się do opiekunów, gdyby mogła spałaby w ich objęciach bez przerwy.

Koteczka obecnie jest w dobrej formie, ale nie da się ukryć, że Igusia jest staruszką i nie cofniemy lat zaniedbań, wykańczających ją pasożytów, niedożywienia i odwodnienia.

Obecnie Igusia może jechać do domu, bo czuje się dobrze, a ze względu na ograniczony czas każdego z nas, dużą część dnia spędza sama. 

Igusia bardzo  potrzebuje swojego człowieka, trochę na własność. 

Igusia potrzebuje przytulania i Kochania. 

To cudowna, drobnej budowy, wspaniała kicia, która czeka na troskliwy i ciepły dom.

Nasza piękna trójkolorowa koteczka ma około 14-16 lat, waży 2,5 kg. 

Igusia ma wykonany komplet odrobaczenia, jest zaczipowana, odpchlona i zaszczepiona.

Kiciusia miała guzka na brzuchu. Został on usunięty. Kicia została wysterylizowana.

Kiciusia dwa razy w tygodniu otrzymuje podskórną kroplówkę.

Bardzo prosimy o kochający dom dla Igusi.

Kiciusia ma wykonane testy FIV/FeLV – są one ujemne.

Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Dla Igusi szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

 

Kontakt w sprawie adopcji: 606746699 – Dominika  – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV – u Agatki są one ujemne.

Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla kotków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.