KOTEK MELON

KOTEK MELON - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 3 miesiące, 1
  • Breed: Europejska
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Przyjazny do kotów
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Śliczny słodki kiciuś Melon prosi o dom

Poszukujemy domu dla Melona – ślicznego, czarnego kociaka z białymi znaczeniami, który wraz z mamą, a także z rodzeństwem, jako kocia rodzina owocków, ;-), trafił pod naszą opiekę.

Cztery kociaki to: 

Czarno-biały KIWI – mała pręga na nosku

Czarno-biały MELON – większa biała pręga na nosku

Czarny z białym GRANAT – zygzak na nosku (MA DOM)

Biało-czarny MANGO – puchaty, długowłosy (MA DOM)

W przypadku naszych słodziaków znów zwyciężają preferencje kolorystyczne i mniej wyróżniające się kociaki nadal czekają u nas na domy. Melon i Kiwi są najbardziej „takie same”, czarne z białym..

Często kolor ten budzi skojarzenia z zabobonami, ale wierzymy głęboko, że u niego kolor czarny nie będzie pechowy.

 

Historia naszych małych kocich „owocków” jest dość typowa..

Mama okociła się gdzieś nieopodal zabudowań ludzkich, bo wiedziała, że tam znajdzie się jedzenie, że będzie łatwiej zdobyć pokarm dla dzieci. Zabezpieczyliśmy i mamę i maluszki.

Cała piątka trafiła do nas.

Kocia mama, Granat i Mango mają domy, Kiwi i Melon nadal są u nas i czekają na swoje nowe rodziny.

 

Kiwi i jego brat Melonek, są młodymi kociakami. Gdy do nas trafiły miały zaledwie 5 tygodni. Dziś mają 3 miesiące, pięknie rosną, w tej chwili ważą okoła 1 kg.

Kociaki świetnie dogadują się z rodzeństwem, a także z innymi kotkami.

To ciekawskie, bardzo miłe i towarzyskie, głośno mruczące kule miłości.

I Kiwi i Melon szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! 

 

Każdy nasz kotek ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostanie po osiągnięciu dojrzałości wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. 

Kiwi i Melon są zdrowe. Są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Prosimy o domy dla Kiwi i Melonka.

Kociaki mogą zamieszkać w domu z innymi kotkami.

Melon i Kiwi, wraz z mamą i rodzeństwem, trafili do nas dnia 04.07.2023 r. z gminy Myślenice.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych kociaków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 – godziny 9-18.

NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.