KOTEK KINDER – rezerwacja – MA DOM

KOTEK KINDER - rezerwacja - MA DOM <3

 • Gender: Samiec
 • Age: 2 miesiące, < 1 kg
 • Breed: Europejska
 • Dom bez małych dzieci
 • Przyjazny do innych psów
 • Przyjazny do kotów
 • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
 • Wykastrowany
 • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Śliczny kociak Kinderek prosi o dom

Poszukujemy domu dla Kinderka, który po wypadku trafił pod naszą opiekę.

Kiciuś leżał na wycieraczce przy wejściu do szkoły. Był bardzo biedny…

Kiciuś miał poważny uraz lewej przedniej łapki, była zmiażdżona i zainfekowana, obumierała.

Łapka została amputowana, nie było możliwości jej uratować. Obecnie kiciuś ma się  bardzo dobrze.

Kinderek na razie jest troszkę nieśmiały, ale ogólnie bardzo dobrze adaptuje się z innymi zwierzakami. Z całą pewnością może zamieszkać z innymi kotkami, jest ciekawski, bardzo towarzyski.

Pomimo braku lewej przedniej łapki Kinderek doskonale sobie radzi; bawi się zarówno z kotkami, a także piłeczkami, wędkami i innymi kocimi zabawkami.

 

Kinderek to kociak malutki; ma 3,5 miesiąca, pięknie rośnie, w tej chwili waży już nieco ponad 1 kg.

Kociak świetnie dogaduje się z rodzeństwem, a także z innymi kotkami.

To miły, choć nieco nieśmiały przystojniak, który czeka u nas na nowy, troskliwy, prawdziwy i kochający dom.

Kinderek, szczególnie ze względu na swoją niepełnosprawność, szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! 

 

Kinder ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. Kiciuś jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV. U Kinderka są one ujemne, nie jest chory.

Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych kociaków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 – godziny 9-18.

NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
 • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
 • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.