KOTEK JULIAN

KOTEK JULIAN

  • Gender: Samiec
  • Age: 5 miesiący (urodzony 09.2023 r.)
  • Breed: Europejska
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Przyjazny do kotów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Śliczny kochany kociak Julian prosi o dom

Poszukujemy domu dla Juleczka, ślicznego, czarnego kociaka z białymi znaczeniami, który wraz z rodzeństwem (Bogusią i Czesiem), trafił pod naszą opiekę.

Kotki, od samego początku po urodzeniu, przebywały w jednej z wiejskich stodół, ale znudziły się właścicielce lub były niewygodne i trafiły do nas. 

Kotki były zaniedbane, niezwykle zarobaczone, z kocim katarem, nie miały właściwych warunków.

Rodzeństwo Juleczka, które miało piękne, wielobarwne umaszczenie, pojechało do domu. Niestety nasz czarno-biały podopieczny nie miał tyle szczęścia i został sam, a najbardziej z całej trójki potrzebuje troskliwego, spokojnego i kochającego domu. 

Kotek jest bardzo delikatny, super miły, wrażliwy, tulaśny, wspaniały do innych mruczków.

Julianek to wyjątkowy kociak. 

Wygrał walkę o życie, mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie troskliwy i prawdziwy, najlepszy domń

 

Julianek jest młodym kociakiem. Gdy do nas trafił miał zaledwie 2 miesiące. Dziś ma 4,5 miesiąca, pięknie rośnie, w tej chwili waży już nieco ponad 2 kg.

Kociak świetnie dogadywał się z rodzeństwem, a także z innymi kotkami.

To miły, choć nieco nieśmiały przystojniak z pięknymi wielkimi oczkami, który czeka u nas na nowy, troskliwy, prawdziwy i kochający dom.

Julianek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! 

 

Juleczek ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostanie wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. 

Juluś jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Prosimy o domy dla tego przystojniaka.

Kociak może zamieszkać w domu z innymi kotkami lub z psem, a także z grzecznymi dziećmi.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych kociaków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 – godziny 9-18.

NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Julianek został przywieziony do gabinetu wet. 14.12.2023 r. z gminy Raciborowice, m. Czasław. U nas jest od 27.12.2023 r.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

 

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.