KOTEK FALCO – REZ – DOM – 17.12.2023

KOTEK FALCO - rezerwacja - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 2 miesiące, 1,5 kg
  • Breed: Europejska
  • Dom bez małych dzieci
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do kotów
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Śliczny pręgowany kociak Falco bez oczka

Poszukujemy domu dla Falco, ślicznego, burego, intensywnie pręgowanego kociaka, który trafił pod naszą opiekę wprost z gabinetu weterynaryjnego.

Kociak był w ciężkim stanie, bardzo cierpiał, koci katar zniszczył jego oczka.

Niestety jedno oczko było w tak złym stanie, że musieliśmy je usunąć. Drugie ocaliliśmy.

Falco wiele przeszedł, ale szczęśliwie obecnie jest u opiekuna, który poświęca mu sporo czasu i socjalizuje.

Kociak z każdym dniem jest weselszy i bardziej śmiały do opiekunów. Zrobił wielkie postępy w adaptacji.

 

Falco jest młodym kociakiem. Gdy do nas trafił miał zaledwie 7 tygodni. Dziś ma 3 miesiące, pięknie rośnie, w tej chwili waży już nieco ponad 1,5 kg.

Kociak świetnie dogaduje się z innymi kotkami. To wspaniały młody zwierzak.

To miły, choć nieco nieśmiały przystojniak. który czeka u nas na nowy, troskliwy, prawdziwy i kochający dom.

Falco szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! 

 

Kociak ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostanie po osiągnięciu dojrzałości wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. 

Falco jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Prosimy o domy dla naszego kociaka bez oczka.

Falco został przywieziony z 06. na 07.09.2023 r. z miejscowości Trzebunia, gmina Pcim.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla naszych kociaków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 606-746-699 – godziny 9-18.

NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.