KAJKO

KAJKO ma dom 🙂 ♥

  • Gender: Samiec
  • Age: 4 lata, 17-18 kg,
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O mnie

Kajko jest młodym psem w wieku ok. 4 lat. Można go zaliczyć do psów o średniej wielkości ciała, waży ok. 18 kg. Jest rasowym kundelkiem o bardzo ładnym umaszczeniu.

Kajko przyjechał do Przytul Sierściucha wraz ze swoim starszym psim przyjacielem Kokoszem. Kajko i Kokosz wraz z 4 innymi psami zostali odebrani interwencyjnie. Mieszkały w kiepskich warunkach, były chore i nieleczone. U Kajko zdiagnozowano nużyce, która jest widoczna na zdjęciach (tj. skóra i sierść były w strasznym stanie). Obecnie Kajko pozbył się już pasożytów, a skóra i sierść wracają do normy. Z każdym tygodniem robi się chłopak coraz ładniejszy.

Kajko był zaniedbany fizycznie i psychicznie. W Przytul Sierściucha bardzo szybko zaczął się otwierać i poznawać nowe życie. Codzienne spacery, kontakt z wolontariuszami w różnym wieku umożliwił mu szybką socjalizację. Po kilku miesiącach wyszedł z niego fajny pies, ciekawy świata i lubiący kontakt z człowiekiem. Chętnie chodzi na spacery zwłaszcza, gdy mamy smaczki :). Szybko uczy się nowych zachowań, zwłaszcza gdy widzi na horyzoncie coś smacznego 🙂 jak przystało na prawdziwego psiaka. Nie jest szczególnie wybrednym psem, uwielbia smaczki i gryzaki.

 

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip.

Kajko jest zdrowym psem, z lekką niedoczynnością tarczycy, na którą musi przyjmować codziennie tabletkę. 

Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Kajko, który będzie fantastycznym psim przyjacielem.

www.przytulsiersciucha.pl

Przebywał w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha od 29.11.2023 do 30.04.2024.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.