JACK-SPARROW alias BOB

JACK-SPARROW alias BOB - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: < 1 roku
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Kilka zdań Jacku vel Bobie

Jack Sparrow, czyli Bob to młodziutki, super kochany, nieduży piesek, który pod naszą opiekę trafił prosto z gabinetu weterynaryjnego, do którego z kolei trafił po wypadku samochodowym.

Pomimo licznych ogłoszeń w sieci nikt się po niego nie zgłosił. Najwyraźniej „uszkodzony” piesek nie był już taki fajny, jak wcześniej.

Bobisiu przeszedł operację łapki, dość długo chodził z opatrunkiem, ale co złego, jest już za nim. Psiak wrócił do sprawności i obecnie jest wesołym, bardzo radosnym, kochanym psim przytulakiem.

Jack Sparrow- Bob jest młodziutki; nie ma jeszcze roku, urodził się koło 10-11. 2022 r. 

To niezbyt duży piesek; obecnie waży około 14 kg, większy już raczej nie będzie.

Bob ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip.

Nie jest wybrednym psem, uwielbia smaczki i gryzaki, ale najbardziej na świecie lubi bliskość człowieka.

Bob – Jack jest zdrowym psem, ale jest pod stałą opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dobry i troskliwy dom dla Bobisia.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.