INKA OD ALFIEGO

INKA OD ALFIEGO - MA DOM <3

  • Gender: Samica
  • Age: 4 miesiące, 1 kg,
  • Breed: Europejska
  • Dom bez małych dzieci
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do kotów

Inka- nieśmiała malutka kicia szuka domu

Poszukujemy domu dla trzech maluszków – kotki Inki, kotka Alfiego oraz kotki Boa- trzech kochaniutkich, pięknych, puchatych kociąt, które trafiły pod naszą opiekę na początku sierpnia.

Kotki nie miały łatwego życia; mieszkały w starym, opuszczonym domu, wraz ze swoją piękną, drobnej budowy mamusią, która co najmniej dwa razy do roku rodziła kocięta.

Ich mama, będąc w ciąży, przeszła prawdopodobnie panleukopenię, co skutkuje tym, że jedno z kociaków – Boa (Gibbi) ma hipoplazję móżdżku.

Alfi i Inka są zdrowe i nie mają żadnych problemów ze zdrowiem, Boa (Gibbi) niestety do końca życia będzie się borykać ze swoją ułomnością, ale nasz maleńka podopieczna jest bardzo dzielna, bawi się, przytula, mruczy i kocha człowieka nad życie.

W obecnej chwili kociaki mają około 4 miesięcy; są drobnej budowy, szczupłe, ale ładnie przybierają na wadze.

Cała trójka ma dłuższy, płynący włos, są mięciutkie, delikatne, wspaniałe.

Na razie Alfi i Inka są troszkę nieśmiałe, ale z każdym dniem są bardziej przyjaźnie skierowane do opiekunów.

Kotki nie mają żadnego problemu w relacjach z innymi kotkami, są nastawione przyjaźnie.

Nasze maluchy są zaszczepione, kompleksowo odrobaczone i odpchlone.

Kitusie mają mikroczipy. Za kilka dni będziemy u nich robić testy FIV/FeLV

Bardzo prosimy o dom dla Alfirgo (biały z czarnymi plamkami), Inki (trikolor) oraz Boa-Gibbi (biała z czarnymi plamkami).

Zasługują na kochający, troskliwy i wyjątkowy dom.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i jeśli jeszcze nie jest, to po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowany. 

Każdy kotek ma wykonane testy FIV/FeLV – u naszych małych owocków są one ujemne. Nie są chore.


Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Dla naszych podopiecznych mruczków szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. 

Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.
Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.