GRETA od 05.04.2024

GRETA

  • Gender: Samica
  • Age: 1,5 roku, ok. 10 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do innych psów
  • Przyjazna do kotów
  • Przyjazny dla dzieci

O mnie

Greta przez kilka tygodni biegała luzem w Krzyszkowicach i Sieprawiu. 5 kwietnia 2024 udało się ją zabezpieczyć dzięki dużemu zaangażowaniu mieszkańców Krzyszkowic i Sieprawia. W tym dniu została też podopieczną Stowarzyszenia Przytul Sierściucha w Myślenicach i otrzymała imię Greta.

Greta jest bardzo średniej wielkości, drobną i delikatną suczką. Ma długą sierść, ładną i przyciętą. Chyba wcześniej chodziła do groomera. Niestety po psiej tułaczce miała bardzo dużo kleszczy.

Na początku pobytu w Przytul Sierściucha Greta była wystraszona i zdezorientowana. Patrząc jak Greta wygląda i zachowuję się można złożyć, że kiedyś miała kochającą rodzinę. Dużo zmian zaszło w jej życiu. Teraz ma bardzo dużo cioć i wujków. Kontakt z dużą ilością wolontariuszy spowodował, że Greta zaczęła się szybko otwierać i uczy się nowych rzeczy. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerach zachowuję się grzecznie. W stowarzyszeniu wychodzi co najmniej na dwa spacery dziennie. Poznaje świat na nowo. Obecnie Greta jest wesołą i grzeczną sunią. Uwielbia towarzystwo człowieka, na jego widok radośnie merda ogonem, skacze z radości, rozdaje całusy i domaga się głaskania. Do pełni szczęścia potrzebny jej tylko dobry dom i kochający człowiek. 

 

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczana i zabezpieczona przed pchłami i kleszczami.  Została wysterylizowana i ma swój osobisty mikroczip.

Greta jest zdrowa. Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Grety, która będzie fantastyczną psią przyjaciółką dla całej rodziny.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od 05 kwietnia 2024.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.