FELUŚ

FELUŚ - Rezerwacja - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat, 5 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny do innych psów
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Malutki kudłacz Feluś

Przedstawiamy Felusia – maleńkiego, starszego psiaka, który trafił do nas z ulicy.

Piesek miał właścicielkę, ale ta nie zgłosiła się po pieska.

Obecnie szukamy dla niego nowej rodziny.

Feluś to psiak w wieku około 12-13 lat, waży około 5 kg, to śliczny kudłaty maluszek.

Piesek jest bardzo pozytywnie skierowany do opiekunów i wolontariuszy.

Lubi spacery, ale niezbyt forsowne.

Nie jest bardzo łapczywy, to bardziej typ malutkiego pieska, który wie, że swoim rozbrajającym spojrzeniem zmusi swojego opiekuna do podarowania mu najsmaczniejszego kęska ;-).

Feluś jest psiakiem starszym; dostaje leki wspomagające działanie tarczycy, ale jeśli chodzi o inne parametry to są one w normie i nie wymaga leczenia.

Felutek nasz ma delikatny przewód pokarmowy. Zmiana żywienia powinna się u niego odbywać stopniowo.

Nasz malutki podopieczny ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie wyrywa się podczas spacerów.

Choć nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi, to dzielnie je znosi.

Feluś ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostanie wykastrowany, ma swój osobisty mikroczip. 

Felutek jest pod opieką lekarza weterynarii.

Piesek zostanie wykastrowany 01.09.2023 r.

Prosimy o troskliwy i kochający dom dla Felusia.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.