ELFIK

ELFIK

  • Gender: Samiec
  • Age: 12 lat, ok. 10 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Przyjazny do kotów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O mnie

Elfik został znaleziony w mroźny dzień niedaleko Myślenic i przekazany pod opiekę do Stowarzyszenia Przytul Sierściucha.

Psiekochany psi senior Elf w wieku ok. 12 lat, waga ok.10 kg pilnie szuka kochającego domu🏡. Pomimo swojego wieku Elfik jest energicznym psiakiem, jest również bardzo przyjazny i towarzyski i bardzo spragniony bliskości i miłości❤️ człowieka. W jego oczach widać tęsknotę za prawdziwym kochającym domem. Psiak doskonale dogaduje się z dziećmi, nawet małymi. W mieszkaniu nie niszczy, nie wyje i nie brudzi. Doskonały mały psiak, który pokocha człowieka bezinteresownie. Na widok wolontariuszy radośnie merda ogonkiem, wskakuje na kolana i domagając się głaskania i przytulania. Lubi chodzić na spacery🌳, ładnie chodzi na smyczy. Elfiś to naprawdę kochany i wdzięczny psiak który szuka ciepłego i kochającego domku🏠 w którym będzie mógł spędzić resztę lat swojego życia otoczony miłością💖 i troską.

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip.

Elfik jest zdrowym psem.

Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Elfika, który będzie fantastycznym psim przyjacielem.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od……

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.