CZARUŚ

CZARUŚ adoptowany ♥

  • Gender: Samiec
  • Age: 7-8 lat, 12 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny do innych psów
  • Przyjazny do kotów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Czaruś kochany prosi o dom

Przedstawiamy Czarusia – małego, miłego, spokojnego i bardzo przyjaznego pieska, który trafił pod naszą opiekę zimą.

Piesek błąkał się po ulicach, nikt go nie szukał, nikt za nim niestety nie tęsknił.

Pomimo licznych rozwieszonych ogłoszeń nie znalazł się jego dotychczasowy opiekun.

Czaruś jest pieskiem w średnim wieku; ma około 7-8 lat, waży 11-12 kg i to jego właściwa masa ciała.

Piesek jest bardzo przyjaznym i niekłopotliwym zwierzaczkiem.

Czaruś potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psami. To cichy, spokojny, grzeczny zwierzaczek. Piesio potrafi ładnie chodzić na smyczy, nie ekscytuje się podczas przechadzek na widok innych piesków.

Proszę – daj mu szansę, weź na spacer, przekonaj się, że kochany ze mnie piesek. 

 

Czaruś ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest kompleksowo odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. Nie jest wybrednym psem, zjada, szczególnie z ręki opiekuna, smaczki i nagrody. Sam na jedzenie się nie rzuca.

Czaruś jest zdrowym psem. Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Czarusia. 

www.przytulsiersciucha.pl

Czaruś trafił do nas dnia 27.02.2024 r. z gminy Myślenice. Adoptowany 14.05.2024 🙂

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

     

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.