CHERRY

CHERRY - MA DOMEK <3<3

  • Gender: Samica
  • Age: < 1 roku, 10 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana
  • Przyjazna do innych psów
  • Przyjazna do kotów
  • Wysterylizowana

Kilka informacji o Cherry

Cherry to młodziutka (obecnie ma około 8-9 miesięcy), niezbyt duża (10 kg), delikatna suczka, która pod naszą opiekę trafiła z lasu. 

Przez 3 tygodnie pani, która znalazła Cherry i jej rodzeństwo, przychodziła i dokarmiała maluszki, zanim te zbliżyły się do niej na tyle, że była w stanie je wyłapać.

Cherry, z dużym prawdopodobieństwem, nigdy nie mieszkała w „normalnym” domu; nie urodziła się wśród ludzi, nie znała ich z dobrej strony, żyła dziko z mamą i rodzeństwem.

Cherry była malutka, gdy do nas trafiła, ale i tak blisko 2 miesiące zajęło nam, by przestała się nas bać.

Przez ostatnie 4 miesiące Cherry zrobiła gigantyczne postępy w adaptacji. Wśród ludzi, z którymi mieszka, czuje się swobodnie i bawi się, przybiega, zjada smaczki i wykonuje polecenia (siad, leżeć, stój, masz, chodź itp.), ale na zewnątrz, w towarzystwie biegających, hałasujących, nieprzewidywalnych dzieci nadal jest trochę zestresowana.

Ogromnym plusem jest to, że Cherry nigdy nie wykazała u nas agresji. Nigdy nie zawarczała, nawet w chwilach strachu nigdy nie pokazała zębów.

Cherry, jak typowy „dziki” piesek, doskonale dogaduje się z psami, do WSZYSTKICH jest skierowana pozytywnie i w każdym psie szuka przyjaciela. 

Będąc w towarzystwie psów bawi się jak każde inne psie dziecko, zachęca do zabawy, jest z nimi bardzo szczęśliwa. 

Dla Cherry szukamy domu z innym psem. 

Cherry może także zamieszkać z kotkami, bo lubi ich towarzystwo i zaczepki.

Dom, w którym są starsze dzieci także będzie dla niej dobrym rozwiązaniem, ale pamiętać należy, że Cherry potrzebuje cierpliwego, troskliwego miejsca.

Cherry lubi porwać papuć czy coś innego, co pachnie człowiekiem i ważne, by w czasie nieobecności ludzi w domu chować tego typu przedmioty, a zastąpić je smaczkami do żucia i gryzienia.

Cherry potrafi chodzić na smyczy i raczej nie ciągnie chyba, że coś ją przerazi. Cherrusia ładnie podróżuje samochodem. 

W obecnej chwili Cherry ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczana i zabezpieczona przed pchłami i kleszczami.  

Została wysterylizowana i mam swój osobisty mikroczip. 

Nie jestem szczególnie wybrednym psem, uwielbiam smaczki i gryzaki. Poza książeczką zdrowia Cherry posiada także paszport. 

Jest zdrowym psem. Jestem pod stałą opieką lekarza weterynarii.

Prosimy bardzo o dom dla Cherrusi.

TELEFON WS. ADOPCJI CHERRY: 515-192-985
www.przytulsiersciucha.plą

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.