CEZAREK

CEZAR MA DOM Z RUDZIKIEM! <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat, około 20 kg
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Cezarku słów kilka

Cezarek jest pieskiem, który trafił do nas w marcu 2023 r. z zamkniętego schroniska w Wojtyszkach.

Nasz Cezarek jest pieskiem starszym; ma około 10-12 lat. Waży 20 kg i to jego właściwa masa ciała :).

To, co możemy z całą pewnością powiedzieć nt. Cezarka to to, że wiele lat spędził w schronisku i był, podobnie jak praktycznie wszystkie psy z Wojtyszek, okrutnie spasiony, bo inaczej tego nazwać nie można. 

Jako, że Cezarek ma pociąg do smakołyków – uwielbia je okrutnie, to przełożyło się to u niego na otyłość, ale obecnie, przy regularnych spacerach i odpowiednim żywieniu, jego masa ciała jest właściwa.

Cezarek w pierwszym kontakcie bywa nieco ostrożny, ale jako typowy łasuch, szybko zapomina o  strachu i smaczek ZJE ZAWSZE.

Cezarek potrafi chodzić na smyczy, dogaduję się też z innymi psami. 

Najczęsciej szybko wraca ze spaceru do swojego kojca, bo czeka tam już jedzonko. 

Proszę – daj szansę Cezarkowi. Weź go na spacer, przekonaj się, że kochany z niego piesek. 

Cezarek prawdopodobnie większość życia spędził w schronisku i nawet nikt nie wiedział o jego istnieniu.

Z zamkniętego schroniska wyjechał jako jeden z ostatnich, bo jest „nijaki” z wyglądu, ani duży ani mały, no i nie najmłodszy.

Bardzo pragnęlibyśmy, aby nadchodzącej zimy nie musiał już spędzić za kratami.

 

Cezarek ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. 

Psiak uwielbiam smaczki i psie ciasteczka. To 100% łasuch.

Cezarek jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dom.

www.przytulsiersciucha.pl

Okres pobytu w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha: od 10.03.2023 do 05.03.2024.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.