BISZKOPT – REZ – MA DOM

BISZKOPT - rezerwacja - MA DOM <3

  • Gender: samiec
  • Age: ok. 7-8 lat, 18 kg
  • Breed: mieszaniec, typie amstaffa
  • Przyjazny dla dzieci
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Biszkopciku - psiaku superaśnym słów kilka

Biszkopcik to wspaniały piesek, któremu, jakiś czas temu, przypiisano metkę psa agresywnego, złego..

Niesłusznie..

Dlaczego?

Biszko był w jednym z zamkniętych pseudo-schronisk w województwie świętokrzyskim, gdzie przez długi czas w boksie był z drugim pieskiem, i gdzie każdego dnia walczył o jedzenie, o byt, o cokolwiek.

Był trochę większy, był bardzo głodny (gdy do nas trafił był szkieletem), musiał zabierać koledze z boksu jedzenie. Chciał przeżyć. Nic ponad to. Nie gryzł go i nie atakował, po prostu szybciej zjadał, niż drugi psiak.

Gdy Biszkoś trafił do nas bacznie mu się przyglądaliśmy. 

Obserwowaliśmy jego zachowanie, reakcje, to jak je, to jak nawiązuje relacje z ludźmi i innymi pieskami.

Z każdym tygodniem przekonywaliśmy się, że Biszkopcik to SUPER pies.

Biszko jest pieskiem, którego dosłownie każdy chciałby mieć.

To piesek, który całym sobą, a jednak w sposób opanowany, pokazuje ludziom, że szuka kontaktu, że jest psim przyjacielem i towarzyszem człowieka, że zasługuje na miłość, opiekę i dom.

Biszkopcik jest super bystrym pieskiem. Potrafi pięknie chodzić na smyczy,  ale jak mu się pozwoli to pociągnie. Nie mieszka z innymi psami, ale na spacerze i z pieskami z boksów obok, się dogaduje. 

To grzeczny, czysty, wspaniały psiak. W tej chwili Biszkopcik ma około 7-8 lat, waży 18-19 kg. To jego właściwa waga. Prosimy o szansę i o dom dla Biszkopcika.

Prosimy – daj mu szansę, weź na spacer, przekonaj się jaki kochany z niego piesek. 

 

Biszkopcik ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Ostatnie odrobaczenie zakończyło się dziś – 28.11.2023 r. 

Został wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. Nie jest szczególnie wybrednym psem, uwielbia smaczki i gryzaki.

Jest zdrowym psem. Jest pod  stałą opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o kochający dom dla Biszkopcika.

Zasługuje na cudowny, kochany, pełen ciepła dom.

www.przytulsiersciucha.pl

Biszkopcik trafił do nas dnia 22.09.2023 r. ze schroniska w Strzelcach.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.