BENIO

BENIO - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 3-4 lata
  • Breed: Mieszaniec
  • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
  • Wykastrowany
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Kilka słów o Beniu

Benio to młody, 3-4-letni psiak niewielkich rozmiarów. Benio waży około 7-8 kg, na pewno nie więcej.

Piesek błąkał się po ulicach, pomimo poszukiwania właściciela nikt się po niego nie zgłosił.

Psiak, jak przypuszczamy, nie miał najlepszego domu. Początkowo był bardzo przeczulony na każdy niewłaściwy ruch człowieka i chyba spodziewał się z naszej strony dokuczania.

Szybko przekonał się, że trafił do miejsca, gdzie ludzie potrafią właściwie zachowywać się w stosunku do zwierząt, nie szarpią ich, nie głaszczą p głowie, nie ciągną za ogon i nie podchodzą do piesków zbyt nachalnie dając im czas na oswojenie się z nową sytuacją. W tej chwili Benio to dosłownie nie ten sam pies.

Można go wziąć na spacer, można go uczyć, psiak robi naprawdę duże postępy.

Jest bystrym pieskiem. Potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z psami. 

 

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest odrobaczony i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Został wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. Nie jest wybrednym psem, lubi smaczki i gryzaki.

Jest zdrowym psem. Jest pod opieką lekarza weterynarii.

Proszę – daj mu szansę. Benio czeka na dom.

 

Benio został znaleziony w Bulinie koło Myślenic. Przed ponad 2 tygodnie błąkał się po wsi. Nikt go nie szukał.

 

Piesek wymaga regularnej pielęgnacji, ale ze względu na ogromne zaniedbania w tym zakresie w przeszłości, warto pierwsze zabiegi wykonywać u groomera.

www.przytulsiersciucha.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.