ASTEREK

ASTEREK MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: > 10 lat
  • Breed: Mieszaniec
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O Asterku kilka zdań krótkich.

Mam na imię Asterek i pod sierściuszkową opiekę trafiłem z gminy Dobczyce. 

Przez dłuższy czas błąkałem się, nie mogłem odnaleźć drogi do domu. Nikt mnie nie szukał.

Chodziłem po wsiach, zaczepiałem ludzi prosząc, by się mną zaopiekowali.

W końcu byłem tak wykończony, że nie miałem siły wstać. Dobrzy ludzie udzielili mi pomocy.

no i… jestem.

Wszyscy mówią, że jestem bardzo sympatyczny. 

Uwielbiam, gdy idziemy na spacery i gdy wolontariusze mnie odwiedzają. Bardzo lubię głaskanie za uchem i zabawę. 

Za smaczki wykonam nawet kilka sztuczek, ale zdecydowanie najfajniejszy jest dla mnie spacer i ruch. Jestem bystrym pieskiem. Potrafię chodzić na smyczy, dogaduję się z psami.

Mówią, że nie jestem już najmłodszy, bo mam podobno ponad 10 lat, ale w sumie kto by to liczył?

Czuję się świetnie, nie ma kłopotów ze zdrowiem. Miałem jakiegoś tłuszczaka, ale już mi to usunęli. To coś pod ogonem też ;-). Mówią teraz, że jestem wykastrowany. Ważę 14 kg, to moja właściwa masa ciała.

Mam wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostałem wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. Jestem typem przymilaka, uwielbiam smaczki i gryzaki.

Jestem psem w dobrym stanie zdrowia mimo moich 10+ lat. Jestem pod opieką lekarza weterynarii.

Proszę o dobry dom. Już od ponad 3 miesięcy czekam na dom. Bardzo proszę – pokochaj mnie.

www.przytulsiersciucha.pl

 

 

Asterek trafił do nas dnia 01.05.20233 r. z miejscowości Niezdów, gmina Dobczyce.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.