KOTEK SAN

KOTEK SAN - MA SUPER DOM <3

 • Gender: Samiec
 • Age: < 1 roku, 4
 • Breed: Europejska
 • Przyjazny dla dzieci
 • Przyjazny do innych psów
 • Przyjazny do kotów
 • Specjalne potrzeby zdrowotne zwierzaka
 • Wykastrowany
 • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

Kotek po przejściach prosi o dom

Przedstawiamy kotka Sana – wspaniałego, miłego, dorodnego kocura, który pół roku temu trafił pod naszą opiekę.

Kiciuś prawdopodoobnie został potrącony przez samochód, miał skomplikowane złamanie łapy, a także biodra.

Sanuś długo przechodził rehabilitację, miał łącznie 3 operację, ale obecnie, możemy w końcu powiedzieć, że wraca do zdrowia, WRÓCI do pełnej strawności i będzie jeszcze wspaniałym kocim mruczkiem.

Gdy San do nas przyjechał miał 4-5 miesięcy, obecnie ma blisko rok, a nadal nie było o niego ani jednego telefonu.

W obecnej chwili San jest sprawny, wskakuje na drapaki, biega i bawi się piłeczkami jak kot, który nigdy nie został ranny.

Nasz podopieczny nie wymaga już więcej operacji, wszystkie śruby z jego organizmu zostały usunięte.

San jest kompleksowo odrobaczony zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, został także wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip.

Kotek szuka wyłącznie domu niewychodzącego. Na spacery może chodzić w szelkach.

 

San jestem zdrowym kotkiem. Jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Prosimy o dobry dom dla Sana. Kotek ma niespełna 1 rok, waży 4kg, to jej właściwa waga.

San został przywieziony dnia 16.03.2023 r. z miejscowości Zasań, gmina Myślenice.

Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV – u Agatki są one ujemne.
Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

 

Dla Sana szukamy domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie), dowieziemy kotka do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 606-74-66-99 – godziny 9-18. NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI/SMS-Y. Szukasz zwierzaka – zadzwoń. To poważna decyzja na wiele lat. Bardzo chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i opowiedzieć o naszych podopiecznych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
 • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
 • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.