KAIR vel KAI

KAIR vel KAI - MA DOM <3

  • Gender: Samiec
  • Age: 6 lat
  • Breed: Chart polski
  • Przyjazny dla dzieci
  • Przyjazny do innych psów
  • Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i zaczipowany

O mnie

Mam na imię Kair i trafiłem pod opiekę Sierściuchowej Przystani w środku zimy. Błąkałem się z Gerdą, też chartem. Szukaliśmy jedzenia, na zewnątrz było bardzo zimno, a my nie mieliśmy ani schronienia ani pożywienia. Musieliśmy powlować, by zdobyć pokarm, ale nie potrafiliśmy.. 

Gerda już dawno temu znalazła dom, a mnie niestety pogryzł na spacerze inny piesek i od tego czasu na głowie mam sporo blizn. Wyglądam, jakbym to ja walczył, nikt już teraz o mnie nie pyta i mnie nie chce.

Jestem chartem polskim, uwielbiam ruch i spacery, ale jestem grzecznym pieskiem. Nie niszczę i nie sprawiam kłopotów. Gdy kilka tygodni mieszkałem w hotelu dla psów mówili, że jestem idealny.

Jestem bystrym pieskiem. Potrafię chodzić na smyczy, dogaduję się z psami. Lubię te, które mnie nie atakują. Inne trochę czasem oszczekam, ale jestem ogólnie miłym pieskiem. W tej chwili mam około 6 lat, ważę 27 kg. Podobno mam idealną wagę. Proszę – daj mi szansę, weź na spacer, przekonaj się, że kochany ze mnie piesek. 

 

Mam wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami.  Zostałem wykastrowany i mam swój osobisty mikroczip. Nie jestem szczególnie wybrednym psem, uwielbiam smaczki i gryzaki.

Jestem zdrowym psem. Jestem pod opieką lekarza weterynarii.

Proszę – daj mi dom.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące adopcji, coś jest dla Ciebie niejasne lub po prostu potrzebujesz więcej informacji, prosimy skontaktuj się z nami – 606-746-699 lub 604-172-659

Moje zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności zapraszamy do nas na zapoznanie, na wspólny spacer, czy spokojne posiedzenie w towarzystwie naszych podopiecznych. By doptować psiaka lub kociaka konieczne jest podpisanie dokumentu adopcyjnego. Zabierzcie ze sobą jedynie dowód tożsamości.
Tak, od pierwszego dnia po przybyciu do nas zwierzaczków są one otoczone opieką weterynaryjną. W pierwszej kolejności każdy psiak i kociak jest odpchlany i odrobaczany, zaraz później czipowany, następnie jest szczepiony, a jeśli jest dorosły jest też u niego przeprowadzany zabieg sterylizacji. Wszystkie te zabiegi wykonujemy po kolei, są one przeprowadzane przez lekarzy weterynarii. Jeśli pod naszą opiekę trafia zwierzę chore, jest leczone, a zabiegi profilaktyczne wykonywane są w późniejszym terminie.
Stowarzyszenie Przytul Sierściucha nie pobiera opłat za adopcję zwierząt. Jeśli adoptujący zechce przekazać datek dla naszych pozostałych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni. Datek można wpłacić do puszki lub przekazać na konto bankowe Stowarzysznia.
Podstawowym wyposażeniem niezbednym do adopcji pieska jest: - Obroża, smycz lub szelki i smycz - miski, karma, smaczki/gryzaki - 1-2 zabawki lub np, sznurkowa zabawka - legowisko lub koc, szampon W przypadku adopcji kotka niezbędne są: - Kuweta i żwirek, najlepiej drobny - legowisko, mile widziana budka dla kotka - jedznie (mokre i suche), miseczki, smaczki - kocimięta (pomaga w szybkiej adaptacji w nowym domu) - 2-3 za=bawki dla kotków, np. myszki, wędki, miękkie piłeczki
Ważne informacje dla przyszłego właściciela

Jeśli macie wątpliwości, czy jesteście dobrze przygotowani do adopcji zapraszamy na stronę: https://soskotpies.pl, gdzie znajdziecie wiele odpowiedzi nt. postępowania ze zwierzaczkiem po adopcji. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań. ZAWSZE WARTO PYTAĆ, BY NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.

Nadchodzące wydarzenia adopcyjne

Przystań sierściuchowa
  • codziennie od godziny 16:00 do 18:00
  • Słowackiego 122, Myślenice
Informacje

       Telefon w sprawie adopcji: 

       606-746-699

       604-172-659

Adoptuj
zwierzaka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy wiadomości nie częściej niż raz z miesiącu. Nie wysyłamy Spamu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.